KONST / Litografier / Färglitografi 7562743
nr 756 2743
Färglitografi
K. G Nilsson, 44/60, signerad 1987
Kondition: löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:31:25
24/4 16:10:46
150 kr
30/4 07:13:00